Місцезнаходження: 15600, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ., МЕНСЬКИЙ РАЙОН, МІСТО МЕНА, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ШЛЯХ,БУДИНОК 2, ОФІС 3
Ідентифікаційний код(ЄДРПОУ) - 26034387
Місцезнаходження за КОАТУУ - 7423010100

Інформація розміщується на виконання Розділу II Положення про інформаційне забезпечення фінансовими установами споживачів щодо надання послуг споживчого кредитування, затвердженого ПОСТАНОВОЮ ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ від 05.10.2021  № 100.

1. Гіперпосилання на сторінку офіційного Інтернет-представництва Національного     банку, на якій розміщено Державний реєстр фінансових установ:

Офіційне Інтернет-представництво Національного банку, на якій розміщено Державний реєстр фінансових установ: https://kis.bank.gov.ua/

2. Повідомлення з рекомендацією негайного інформування споживачем фінансової установи про несанкціонований доступ або зміну інформації споживача в системах дистанційного обслуговування фінансової установи:

Кредитна спілка не використовує системи дистанційного обслуговування КС

3. Про порядок і процедуру захисту персональних даних споживачів (уключаючи витяги з них); Витяг із Порядку обробки персональних даних у кредитній спілці «ДІЯ»  (у форматі pdf) витяг із Порядку обробки персональних даних

4. Відомості про можливість та умови дострокового розірвання договору про надання споживчого кредиту, а також спосіб такого розірвання договору, строки та умови повернення коштів.

 Позичальник має право в будь-який час повністю або частково достроково повернути споживчий кредит, у тому числі шляхом збільшення суми періодичних платежів.

Позичальник зобов’язаний повідомити Кредитодавця про намір дострокового повернення кредиту в усній формі (письмово,  в телефонному режимі)  не пізніше ніж за   2  днів до дати дострокового погашення кредиту.

Якщо Позичальник скористався правом повернення кредиту шляхом збільшення суми періодичних платежів, Кредитодавець зобов’язаний здійснити відповідне коригування зобов’язань позичальника у бік їх зменшення та на вимогу Позичальника надати йому новий графік платежів.

Позичальник у разі дострокового повернення споживчого кредиту сплачує Кредитодавцю проценти за користування кредитом та вартість усіх послуг, пов’язаних з обслуговуванням та погашенням кредиту (за наявності), за період фактичного користування кредитом.

У разі затримання Позичальником сплати частини споживчого кредиту та/або процентів щонайменше на один календарний місяць, а за споживчим кредитом, забезпеченим іпотекою, та за споживчим кредитом на придбання житла - щонайменше на три календарні місяці Кредитодавець має право вимагати повернення споживчого кредиту, строк виплати якого ще не настав, в повному обсязі.

Кредитодавець зобов’язаний у письмовій формі повідомити Позичальника про таку затримку із зазначенням дій, необхідних для усунення порушення, та строку, протягом якого вони мають бути здійснені.

Якщо Кредитодавець відповідно до умов Договору вимагає здійснення платежів, строк сплати яких не настав, або повернення споживчого кредиту, такі платежі або повернення споживчого кредиту здійснюються Позичальником  протягом 30 календарних днів, а за споживчим кредитом, забезпеченим іпотекою, та за споживчим кредитом на придбання житла - 60 календарних днів з дня одержання від Кредитодавця повідомлення про таку вимогу. Якщо протягом цього періоду позичальник усуне порушення умов Договору, вимога Кредитодавця втрачає чинність.

У разі розірвання Позичальником договору про надання супровідних  послуг, який є обов’язковим для укладення Договору, та неукладення протягом 15 календарних днів нового договору про надання таких самих послуг з особою, що відповідає вимогам Кредитодавця, та з урахуванням вимог закону, Кредитодавець має право вимагати дострокового виконання зобов’язань за Договором.

5. Порядок розгляду кредитною спілкою звернень (скарг) споживачів щодо послуги споживчого кредиту.

Розгляд звернення (скарги) споживача щодо послуги споживчого кредиту здійснюється кредитною спілкою в порядку передбаченому ЗУ «Про звернення громадян» за місцезнаходженням кредитної спілки.

Споживач фінансових послуг може звернутися із скаргою для позасудового розгляду згідно законодавства до Національного Банку України (НБУ). Онлайн-Форма на вебсайті НБУ; Для електронного звернення: nbu@bank.gov.ua (заповніть і надішліть форму та за потреби додайте супровідні матеріали. Але розмір вкладення – не більше 10 МБ); Для листування: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601; Для подання письмових звернень громадян: вул. Інститутська, 11-б, м. Київ, 01601; Телефон: 0 800 505 240; Пн-Чт 9:00 – 18:00, Пт 9:00 – 16:45; Запис на особистий прийом: через онлайн-форму або за тел. 0 800 505 240; Громадська приймальня: вул. Інститутська, 12, кімн. 24.

Розділ «Захист прав споживачів» на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection

6. Перелік різновидів споживчих кредитів (залежно від обраних фінансовою установою критеріїв у розрізі цільових груп споживачів, рівня оцінки ризиковості та інших критеріїв), що надаються КС споживачу.

 

 КРЕДИТИ НА ВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ,

– КРЕДИТИ НА ПРИДБАННЯ, БУДІВНИЦТВО, РЕМОНТ ТА РЕКОНСТРУКЦІЮ  НЕРУХОМОГО МАЙНА,

 СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ПРИДБАННЯ АВТОТРАНСПОРТУ,

– СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ПРИДБАННЯ АУДІО-, ВІДЕО-, ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ    ТА КОМП’ЮТЕРІВ,

  СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ІНШІ ПОТРЕБИ НАВЧАННЯ, ЛІКУВАННЯ, ВІДПОЧИНОК, ВЕСІЛЛЯ, НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ, ПОХОВАННЯ,

 СПОЖИВІ КРЕДИТИ: НА ІНШІ ПОТРЕБИ РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ, ОСОБИСТІ ПОТРЕБИ.

 

 

УМОВИ ПОСЛУГИ  (у форматі pdf) 

 КРЕДИТИ ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

– КРЕДИТИ НА ПРИДБАННЯ, БУДІВНИЦТВО, РЕМОНТ ТА РЕКОНСТРУКЦІЮ  НЕРУХОМОГО МАЙНА

– СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ПРИДБАННЯ АВТОТРАНСПОРТУ

– СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ПРИДБАННЯ АУДІО-, ВІДЕО-, ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ    ТА КОМП’ЮТЕРІВ

 СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ІНШІ ПОТРЕБИ НАВЧАННЯ, ЛІКУВАННЯ, ВІДПОЧИНОК, ВЕСІЛЛЯ, НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ, ПОХОВАННЯ

– СПОЖИВІ КРЕДИТИ: НА ІНШІ ПОТРЕБИ РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ, ОСОБИСТІ ПОТРЕБИ

ІСТОТНІ     ХАРАКТЕРИСТИКИ    ПОСЛУГИ     З     НАДАННЯ     СПОЖИВЧОГО  КРЕДИТУ ( у форматі pdf) 

– ДЛЯ МІКРОКРЕДИТІВ

– ДЛЯ КРЕДИТІВ БЕЗ ЗАСТАВИ

– ДЛЯ КРЕДИТІВ З ЗАСТАВОЮ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ  ( у форматі  pdf) 

– КРЕДИТИ ДЛЯ ВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ СЕЛЯНСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

56%

46%

48%

– КРЕДИТИ НА ПРИДБАННЯ, БУДІВНИЦТВО, РЕМОНТ ТА РЕКОНСТРУКЦІЮ  НЕРУХОМОГО МАЙНА

52%

54%

50%

– СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ПРИДБАННЯ АВТОТРАНСПОРТУ 36%

– СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ПРИДБАННЯ АУДІО-, ВІДЕО-, ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ    ТА КОМП’ЮТЕРІВ

48%

44%

  СПОЖИВЧІ КРЕДИТИ: НА ІНШІ ПОТРЕБИ НАВЧАННЯ, ЛІКУВАННЯ, ВІДПОЧИНОК, ВЕСІЛЛЯ, НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ, ПОХОВАННЯ

52%

38%

 СПОЖИВІ КРЕДИТИ: НА ІНШІ ПОТРЕБИ РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ, ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ, ОСОБИСТІ ПОТРЕБИ

60%

56%

58%

ПРИМІРНИЙ        ДОГОВІР      ПРО   СПОЖИВЧИЙ КРЕДИТ

ПРИМІРНИЙ        ДОГОВІР      ПРО   СПОЖИВЧИЙ КРЕДИТ (ВІДНОВЛЮВАЛЬНА КРЕДИТНА ЛІНІЯ):

ПРАВИЛА НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ ФІНАНСОВОЮ УСТАНОВОЮ 

Положення про фінансові послуги Кредитної спілки «ДІЯ»