Місцезнаходження: 15600, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛ., МЕНСЬКИЙ РАЙОН, МІСТО МЕНА, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ШЛЯХ,БУДИНОК 2, ОФІС 3
Ідентифікаційний код(ЄДРПОУ) - 26034387
Місцезнаходження за КОАТУУ - 7423010100

КС «Дія» створена в 2001 році на базі Районної жіночої організації «Дія» Пилипенко В. М.

За період свого існування КС чесно і добросовісно виконує свої зобов’язання перед  членами спілки. Діяльність спілки прозора, а фінансова звітність  і аудиторській висновок доступні кожному члену спілки. Поряд з фінансовими послугами КС «Дія» надає безкоштовну юридичну ,  психологічну, економічну підтримку жителям району. Особливу увагу приділяє пенсіонерам, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям.  Деякі програми спілки спрямовані на підтримку власного сільського господарства.

З метою підняття фінансової грамотності сільського населення  КС постійно проводить безкоштовні навчальні тренінги. Працівники спілки мають індивідуальний підхід до кожного члена спілки. Девіз нашої спілки «Свій до свого за своїм». КС «Дія» є членом Всеукраїнської асоціації кредитних спілок України.  

 

Нагороди підприємства

 

1) Почесна грамота міністерства культури і мистецтв України за вагомий особистий внесок у створенні духовних цінностей та високу професійну майстерність

2) Почесна грамота Менської районної  державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю в сфері надання фінансових послуг населенню, високий професіоналізм, творчий підхід до справи розвитку кредитного руху в районі (2011р.)

Почесна грамота Менської районної  державної адміністрації  за високу професійну.